Klinika


Medycyna estetyczna to najmłodsza i jednocześnie najszybciej rozwijająca się dziedzina medycyny, której nadrzędnym celem jest poprawa jakości życia Pacjentów. Filozofia anti‑aging jest stale rozwijającym się nurtem. Jest zorientowana głównie na profilaktykę procesów starzeniowych skóry, poprawę jej kondycji, jak również zachowanie ogólnego dobrostanu ciała.
Starzenie się skóry to powszechny, nieunikniony problem, który dotyka zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Skóra traci elastyczność i staje się wiotka, pojawiają się zmarszczki mimiczne i przebarwienia.
Dzięki medycynie estetycznej i anti‑aging procesy starzenia udaje się skutecznie hamować, a niedoskonałości usunąć.
W ofercie CUD‑MED CLINIC Medycyna Estetyczna i Laseroterapia znajdziecie Państwo zabiegi, które spełnią Państwa oczekiwania w walce z procesami starzenia i niedoskonałościami.
Kładziemy stały nacisk na rozwój, podnosimy swoje umiejętności oraz rozszerzamy ofertę, aby zapewnić Państwu dostęp do najnowocześniejszych terapii.
CUD‑MED CLINIC znajdziecie Państwo między innymi zabiegi:

Stosowane przez nas najnowocześniejsze technologie pozwalają na bezinwazyjne lub mało inwazyjne i bezpieczne wykonywanie zabiegów, dzięki czemu nasi Pacjenci mogą szybko wrócić do codziennych czynności i cieszyć się uzyskaniem pożądanego efektu młodszej skóry i smukłej sylwetki.
Każdy zabieg poprzedzony jest konsultacją lekarską celem odpowiedniego doboru terapii, zakwalifikowania oraz wykluczenia przeciwwskazań.
Do każdego wykonanego w klinice Cud-Med zabiegu wykonujemy profesjonalną dokumentację medyczną przy pomocy systemu Fotomedicus.
Wartym nadmienienia jest fakt, iż zostaliśmy laureatem w Konkursie Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju 2018.