Ewelina Cudzik – Kosmetolog, Pielęgniarka

nasz zespół

W listopadzie 2021r uzyskała z wyróżnieniem tytuł doktora nauk o zdrowiu na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach.
Ukończyła pielęgniarstwo II stopnia na Wyższej Szkole Biznesu i Przedsiębiorczości w Ostrowcu Świętokrzyskim, gdzie zdobyła również specjalizację organizacja i zarządzanie w służbie zdrowia.
Absolwentka kosmetologii Wyższej Szkoły Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych im. Edwarda Lipińskiego w Kielcach. Uczestniczy w wielu konferencjach, warsztatach i kursach naukowych zarówno polskich jak i zagranicznych. Nieustannie podwyższa swoje kwalifikacje zgodnie z szeroko pojętymi zainteresowaniami medycyną ogólną, kliniczną i estetyczną. Specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa internistycznego i rodzinnego, edukator w dziedzinie diabetologii i dietetyki. Wieloletnia praca jako główny koordynator badań klinicznych uczyniła ją świetną organizatorką z wyjątkowo dobrym podejściem do pacjentów, którym towarzyszy we wszystkich etapach terapii. Wszechstronne zainteresowania przyczyniły się do sprawowania opieki nad pacjentami w holistyczny i indywidualny sposób. Pasjonuje się modą i podróżami.