LIPOFILING ORAZ NANOFAT ZESTAWEM K-68 MARIO GOISIS


Czas zabiegu:

1h

Ilość zabiegów:

Cena zabiegu:

od 3500zł

K-68 GRAFIKA

Lipotransfer K-68 to najbardziej innowacyjny, a zarazem łatwy i bezpieczny w wykonaniu zabieg, który polega na pobraniu tkanki tłuszczowej i jej składników komórkowych z okolic biodra i przygotowaniu jej w kilku prostych krokach do bezpiecznego podania w okolice wymagające wypełnienia i regeneracji.

Innowacyjność zabiegu K-68 polega na połączeniu medycyny regeneracyjnej i wolumetrii. Tłuszcz Pacjenta, jest najbezpieczniejszym, w 100% naturalnym materiałem. Niezwykle prosta, skuteczna technologia MICRO&NANO FAT by dr Mario Goisis zdobyła uznanie dzięki swojej skuteczności i jest wykorzystywana na całym świecie.

WSKAZANIA:1

pobudzenie procesów regeneracji skóry

2

wypełnienie zmarszczek

3

przywrócenie objętości w naturalny sposób

4

zredukowanie wiotkości skóry

 

Efekty zabiegu:


Lipotransfer K-68 to zabieg, którego pierwsze efekty zauważymy po około 3 miesiącach. Preparat uzyskany z tkanki tłuszczowej Pacjenta powoduje:

  • odżywienie skóry
  • rozświetlenie
  • rewitalizację
  • napięcie i wygładzenie
  • zmniejszenie bruzd nosowo-wargowych
  • redukcję oznak zmęczenia w okolicy oczu
  • modelowanie ust i brody
  • poprawę konturów nosa
  • rewitalizację dłoni
  • odmłodzenie okolicy szyi i dekoltu

Jak wygląda zabieg Lipotransfer K-68?


Lekarz pobiera z okolicy biodra niewielką ilości tkanki tłuszczowej za pomocą specjalnej kaniuli opatentowanej przez twórcę metody dr Mario Gosisa. Pobrany materiał następnie płuczemy i filtrujemy w specjalnym systemie filtrów, aby usunąć z niego krew oraz płyn znieczulający, które mogłyby wpłynąć na finalny efekt zabiegu. Część pobranego tłuszczu przetwarzana jest w celu uzyskania Nano Fat tłuszczu, w którym komórki tłuszczowe są niszczone. Taki preparat podawany jest tuż pod powierzchnię skóry.
Pozostałą część pobranego tłuszczu (Micro Fat) wykorzystujemy w wolumetrii. Jest to najlepszy i najbezpieczniejszy możliwy wypełniacz, gdyż jest to materiał autologiczny.
W czasie zaledwie jednego zabiegu można przeprowadzić wolumetrię całej twarzy. Specjalnie zaprojektowany system zapewnia szybki przebieg całej procedury zabiegowej.

Zalety zabiegu lipotransfer K-68


Najważniejsze są efekty – naturalny wygląd, brak niekorzystnego efektu hiperkorekcji czyli przerysowania. Zabieg K-68 został tak zoptymalizowany, aby chronić komórki przed ich uszkodzeniem. Dzięki temu, jakość i potencjał regeneracyjny użytego podczas zabiegu materiału, są nieporównywalne z innymi metodami. Zabieg nie wymaga żadnego specjalnego przygotowania, oraz nie wyklucza z życia zawodowego, ponieważ już następnego dnia po wykonaniu procedury można powrócić do normalnej aktywności.
Odpowiednie wykorzystanie obu typów tłuszczu (Mico i Nano Fat) pozwala uzyskać spektakularne rezultaty już po jednym zabiegu, a jego efekty są niezwykle trwałe i utrzymują się przez lata.

Bezpieczeństwo:


W Klinice Cud-Med. zabieg lipotranferu przeprowadza wyłącznie doświadczony lekarz medycyny estetycznej Krzysztof Cudzik. Przede wszystkim zachowujemy najwyższe standardy i przestrzegamy wszystkich protokołów zabiegowych. W związku z tym, Pacjent jest bezpieczny i pozostaje pod opieką doświadczonego personelu przez cały czas trwania zabiegu.