Krzysztof Cudzik – Lekarz Medycyny Estetycznej

Absolwent kierunku lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, w trakcie specjalizacji z chorób wewnętrznych, pracuje na oddziale kardiologii.
Ukończył prestiżowe dwuletnie podyplomowe studia z zakresu medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej w Międzynarodowym Centrum Medycyny Estetycznej w Warszawie pod patronatem ogólnopolskiego Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów i Medycyny Estetycznej.
Jego pasją jest szeroko pojęta medycyna, a zamiłowanie do wykonywania procedur inwazyjnych z powodzeniem realizuje w ramach wykonywania zabiegów medycyny estetycznej.
Specjalizuje się w laseroterapii, zabiegach z użyciem kwasu hialuronowego, toksyny botulinowej, liftingach nićmi haczykowymi oraz medycynie anti-aging. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, aby stworzyć najbardziej efektywną, innowacyjną i skuteczną terapię.
Przez cały czas aktywnie poszerza swoją wiedzę medyczną. Uczestniczy w wielu konferencjach, warsztatach i kursach naukowych zarówno polskich, jak i zagranicznych. Aktywnie uczestniczy w ogólnopolskiej akcjach #wbezpiecznych rękach i #bezpiecznygabinet prowadzonych przez markę Neauvia, ukończył również półroczne szkolenie z modelowania twarzy z wykorzystaniem kwasu hialuronowego Neauvia Science Academy.
Jego największą pasją jest medycyna, w wolnych chwilach uprawia sporty ekstremalne – narciarstwo, motocross, jest miłośnikiem motoryzacji, lubi grać na pianinie.